НАЈАВА: Богослужења Епископа милешевског г. Атанасија Велике и Светле седмице

Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије
служиће следећа празнична богослужења:

Четвртак 5. април 2018. године – Велики четвртак – Храм Светог Василија Острошког, Пријепоље – Света Архијерејска Литургија Светог Василија Великог са почетком у 9.00 часова.

Субота 7. април 2018. године – Велика субота – Благовести – Манастир Светог Николаја, Прибојска Бања – Света Архијерејска Литургија Светог Василија Великог са почетком у 9.00 часова.

Недеља 8. април 2018. године – Васкрсење Господа Исуса Христа – ВАСКРС – Манастир Милешева – Света Архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Недеља 8. април 2018. године – ВАСКРС – Храм Васкрсења Христовог, Нови Прибој – Пасхално вечерње са почетком у 17.00 часова, у продужетку Свечана Васкршња Литија градским улицама.

Понедељак 9. април 2018. године – Васкрсни понедељак – Сабор Светог Архангела Гаврила – Манастир Светог Архангела Гаврила – Куманица – Света Архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Уторак 10. април 2018. године – Васкрсни уторак – Храм Васкрсења Христовог, Нови Прибој – Света Архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.