Председник Милешевског културног клуба “Свети Сава” посетио Митрополита Атанасија

У среду 22. јануара 2025. године Његово Високопреосвештенство Архиепископ и Митрополит милешевски г. Атанасије угостио је у епископском седишту у Пријепољу директора Милешевског културног клуба Свети Сава г. Зорана Малешића.

У пријатном и срдачном разговору драги гост је упознао Високопреосвећеног са радом, члановима, историјатом и циљевима Клуба као и о најновијем броју часописа Савиндан.

Милешевски културни клуб Свети Сава је покретач и издавач часописа Савиндан који излази једном годишње, на Савиндан, ево већ 35 година, а промоција најновијег броја одржана је у уторак 21. јануара 2025. у Дому културе у Пријепољу.

Са пажњом и одушевљењем Високопреосвећени је саслушао свог госта и саговорника а потом су заједно прегледали најновији број часописа.

Владика се најтоплије захвалио господину Малешићу на посети, похвалио садржај и концепцију часописа и благословио даљи рад Милешевског културног клуба Свети Сава. Високопреосвећени је пожелео свако добро у животу и раду свим његовим члановима и истакао да часопис који они издају, са оваквом тематиком и концепцијом, много значи за све светосавце а нарочито за нас на простору Милешевске епархије.