Владика Атанасије обишао радове на уређењу парка код манастира Милешеве

Његово Високопреосвештенство Архиепископ и Митрополит милешевски г. Атанасије обишао је, у четвртак 18. октобра 2024. године, радове на уређењу парка код манастира Милешеве, заједно са настојатељицом манастира, игуманијом Аквилином.

Владика се кроз разговор са игуманијом и радницима упознао са детаљима уређења будућег шеталишта и парка поред манастира као и динамиком радова.

Након проласка свих делова Високопреосвећени је изразио своје задовољство до сада урађеним, захвалио вредним неимарима на њиховом труду и залагању и пожелео да их послуже добре временске прилике док радове не приведу крају.

На уређењу манастирског комплекса манастира Милешеве, са благословом Архиепископа Атанасија, већ дужи временски период изводе се опсежни радови, део по део, како би се заокружио велики пројекат који ће учинити да ова светиња наше Епархије, поред немерљиве духовне лепоте, засија и тим спољним сјајем на радост свих који у великом броју долазе и посећују ову немањићку задужбину.