Епископ Атанасије у пастирској посети Великој Жупи

У уторак 12. септембра 2023. године Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије боравио је у пастирској посети Великој Жупи код Пријепоља, и храму Светог великомученика Прокопија.

Тренутно се изводе радови на топлотној изолацији парохијског дома те је владика искористио прилику да обиђе храм и погледа како теку радови.

Након обиласка храма, разгледања радова и разговора са радницима који су драговољно дошли да помогну на уређењу порте и парохијског дома, Преосвећени је похвалио њихов труд и љубав коју исказују према својој Цркви усмеравајући све своје дневне активности на помоћ храму када је то потребно. При том је нагласио да је изузетно задовољан и радом њиховог надлежног пароха, јереја Радана Драгутиновића, који добро ради на повереној му парохији.