Председник општине Пријепоље у посети Епископу Атанасију

У сусрет предстојећем Великом посту Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије примио је 15. марта 2024. године, у радну посету Председника општине Пријепоље г. Драга Попадића, у Епархијском двору у Пријепољу. Састанку је присуствовала и настојатељица манастира Милешеве игуманија Аквилина.

Гости су са Епископом Атанасијем разговарали о детаљима уређења порте манастира Милешеве, које је планирано за ову годину, уређењу корита реке Милешевке, али и о многим другим темама заједничким за Општину Пријепоље и Епархију милешевску.

Саговорници су се у потпуности сложили да је заједничко деловање Епархије и Општине на овим просторима преко потребно и да оно значајно доприноси побољшању услова живота и рада свих становника наше средине. Договорено је да се по потреби овакви састанци и у будућности одржавају, на радост и добробит свих.