Распоред богослужења Епископа Атанасија у 2021. години

Субота 2. јануар 2021. године – Субота пред Рождество Христово – Параклис Свете Касијане, Манастир Милешева – Света архијерејска Литургија са почетком у 8.30 часова.

Недеља 3. јануар 2021. године – Недеља пред Рождество Христово – Светих Отаца – Оци – Храм Васкрсења Христовог, Нови Прибој – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Среда 6. јануар 2021. године – Бадње вече – Манастир Милешева – Велико повечерје са јутрењем и налагањем бадњака, са почетком у 17.00 часова.

Четвртак 7. јануар 2021. године – Рождество Христово – БОЖИЋ – Манастир Милешева – Света архијерејска Литургија са почетком у 8.30 часова.

Петак 8. јануар 2021. године – Сабор Пресвете Богородице – Манастир Успења Пресвете Богородице, Сељани, Пријепоље – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Субота 9. јануар 2021. године – Свети првомученик и архиђакон Стефан – Стевањдан – Храм Светог кнеза Лазара, Стари Прибој – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Недеља 10. јануар 2021. године – Недеља по Рождеству Христовом – Светих Богоотаца – Храм Светог Николаја Српског, Коловрат, Пријепоље – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Четвртак 14. јануар 2021. године – Обрезање Господње – Свети Василије Велики – Нова Година – Манастир Давидовица – Света архијерејска Литургија и молитва за благословен почетак нове године, са почетком у 9.00 часова. Након Литургије опело и сахрана новопрестављене игуманије манастира Давидовица монахиње Дарије.

Недеља 17. јануар 2021. године – Недеља пред Богојављење – Параклис Свете Касијане, Манастир Милешева – Света архијерејска Литургија са почетком у 8.30 часова.

Уторак 19. јануар 2021. године – БОГОЈАВЉЕЊЕ – Манастир Давидовица, Бродарево, Пријепоље – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Среда 20. јануар 2021. године – Сабор Светог Јована Крститеља – Јовањдан – Храм Васкрсења Христовог, Нови Прибој – Света архијерејска Литургија са почетком у 9.00 часова.

Недеља 24. јануар 2021. године – Недеља по Богојављењу – Манастир Милешева – Света архијерејска Литургија са почетком у 8.30 часова.