Делегација Општине Пријепоље у посети Епископу Атанасију

У четвртак 30. маја 2024. године Председник општине Пријепоље г. Драго Попадић и Начелник општинске управе г. Миодраг Ћубић посетили су Његово Преосвештенство Епископа милешевског г. Атанасија у Епархијском двору у Пријепољу.

Разлог посете био је разматрање до сада покренутих заједничких пројеката Општине Пријепоље и Епархије милешевске, у доменима њиховог рада и надлежности.

Саговорници су указали на то докле је свака од страна стигла у реализацији договорених пројеката, какви су изазови и евентуалне препреке и како се одвијају планирани послови.

Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије је захвалио уваженим гостима на посети и указао на неопходност оваквих сусрета и договарања а све у циљу побољшања живота и рада свих људи на нашим просторима.

На крају су се сви сложили у оцени да заједничко деловање општинског руководства и Епархије може само да допринесе општем бољитку и напретку, и да сарадња и у будућности мора да буде на високом нивоу.