Епископ Атанасије обишао градилиште код храма у Коловрату

У среду 22. септембра 2021. године Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије обишао је храм Светог Николаја Српског у Коловрату код Пријепоља, у чијој је порти започета изградња парохијског дома.

У разговору са старешином храма Светог Николаја јерејем Небојшом Јовановићем, члановима Црквеног одбора и извођачем г. Драганом Јасиком Епископ јe упознат са током радова.

Вредни неимари су већ урадили значајан део посла. Подигнути су темељи, подрумски зидови и изливена прва плоча. Након тога биће започети радови на првом спрату, бетонирање и зидање како би стигли да на време заврше све планирано до краја грађевинске сезоне.

Епископ Атанасије је похвалио вредне раднике и изразио своје задовољство динамиком радова, пожелевши свима да их послужи лепо време и да се радови одвијају предвиђеним током на безбедан начин, све у славу Божију а на радост и добробит Цркве Христове.