Епископ Атанасије упутио честитку директору ИИУ Светигора поводом 30 година постојања

Поводом тридесете годишњице постојања и рада Информативно-издавачке установе Митрополије црногорско-приморске Светигора, њеном директору протојереју-ставрофору Радомиру Никчевићу, Преосвећени Епископ милешевски г. Атанасије упутио је честитку у којој се каже:

Високопречасни Оче,

Поводом 30. годишњице плодног рада ИИУ Светигора и 300. броја Вашег часописа ми из Епархије милешевске од срца честитамо Вама лично и свима Вашим сарадницима и, поводом тога, учествујемо са Вама у заједничкој радости Цркве.

Као што смо и много пута до сада имали прилику да сарађујемо, уверени смо да ћемо нашу сарадњу наставити и убудуће, а све то на корист наше Једне, Свете, Саборне и Апостолске Цркве Христове.

С благословом Божијим

Епископ милешевски Атанасије