Помен блаженопочившем Патријарху Иринеју

У недељу 22. новембра 2020. године на дан када су у крипти храма Светог Саве у Београду сахрањени земни остаци блаженопочившег Патријарха српског г. Иринеја,  Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије је, у немогућности да присуствује сахрани Првојерарха српске Цркве због опоравка од вируса ковид-19, служио помен новопрестављеном Патријарху српском Иринеју у параклису Епархијског двора у Пријепољу.

Такође, са благословом Владике и у свим храмовима Епархије милешевске, након заамвоне молитве служен је помен Свјатјејшем Патријарху Иринеју.

Са благословом Епископа Атанасија патријарховој сахрани су присуствовали свештеници и верни народ Епархије милешевске из скоро свих градова Епархије милешевске.