Епископ Атанасије обишао радове у манастиру Милешеви

На дан молитвене успомене на Светог Петра Коришког, у четвртак 18. јуна 2020. године, Преосвећени Епископ милешевски г. Атанасије обишао је радове на изградњи манастирске радионице у манастиру Милешеви са извођачем радова г. Драганом Јасиком.

Извођач радова је предочио Преосвећеном како радови теку, и да је до сада урађено око пола предвиђених послова. У току је постављање кровне конструкције с обзиром да су зидарски радови доведени до краја. Након тога следе финални радови, и довођење радионичког простора у функцију.

Како радови теку добрим током Епископ се захвалио извођачу радова на труду и залагању, пожелевши да радови буду успешно приведени крају, на опште задовољство, монашком сестринству манастира Милешеве на корист, Цркви и верном народу на радост, a све у славу Божију, у знаку обележавања значајног јубилеја манастира Милешеве – осамстогодишњег трајања и сведочења вере православне на овим просторима.