Епископ Атанасије у пастирској посети Пљевљима

У четвртак 2. септембра 2021. године Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије посетио је Пљевља и храм Светог великомученика Георгија на Гукама.

У току су радови на изградњи помоћног објекта поред храма па је Преосвећени желео да види како све напредује. У разговору са свештенством храма Светог великомученика Георгија увидео је да су они сложни и одлучни да парохијски дом “Српску кућу” што пре доведу у најбољи могући ред како би српском народу овога краја била на понос и корист. Свештеници предано и марљиво раде, што је Епископ увидео и похвалио.

Владика је накратко разговарао и са радницима који су тренутно били на градилишту, благословио их све и пожелео успешан рад, уз жељу да се све што пре оконча, у славу Божију а на радост свештенства и верног народа Пљеваља.