Епископ пакрачко-славонски Јован посетио Епископа Атанасија

У петак 28. јула 2023. године Његово Преосвештенство Епископ пакрачко-славонски г. Јован боравио је у посети Епархији милешевској и Преосвећеном Епископу Атанасију.

Његово Преосвештенство Епископ милешевски господин Атанасије угостио је драгог госта у Епархијском двору у Пријепољу, где су у дужем братском разговору разменили искуства по питањима важним за живот и рад у двема епархијама.

Архијереји су разговарали и о тренутном положају и духовном стању верног народа двеју Епархија имајући у виду актуелна дешавања у региону и свету. Браћа епископи су сагласни да сва дешавања у приличној мери утичу на стање у повереним им Епархијама али да уз добар духовни рад надлежног свештенства, као и епархијских архијереја, сви проблеми и недоумице могу бити превазиђени, на добробит и духовно уздизање верног народа.

На поласку Епископ Јован је захвалио Епископу Атанасију на гостопримству, а домаћин драгом госту на посети, пожелевши један другом добро здравље и мудро руковођење повереном паством.