Припреме за детаљно уређење Манастира Свете Тројице код Пљеваља

На празник Светог великомученика Димитрија – Митровдан, у понедељак 8. новембра 2021. године, Његово Преосвештенство Епископ милешевски Атанасије посетио је манастир Свете Тројице код Пљеваља. Том приликом је са групом верника, поштовалаца манастира, након обиласка храма и манастирског комплекса, разговарао у манастирској гостопримници о покретању иницијативе да се манастир Свете Тројице додатно улепша, уреди и обогати новим садржајима.

Преосвећени је благословио оснивање посебног Одбора који ће се старати да све буде изведено како доликује и приличи великој светињи.

Вредни Пљевљаци су захвалили Епископу Атанасију на подршци у њиховој намери и обећали да ће се сви потрудити колико је у њиховој моћи да пљеваљска светиња заблиста у још лепшем сјају на радост и понос верног српског народа и свих добронамерних људи пљеваљског краја.