Епископ Атанасије посетио милешевску монашку обитељ

У понедељак 11. јануара 2021. године Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије обишао је монашку обитељ манастира Милешеве.

У разговору са игуманијом мати Аквилином Преосвећени се нарочито интересовао за организовање богослужења у току протеклих Божићних празника и за посећеност манастира у том периоду. Након краћег разговора обишли су новоизграђене манастирске радионице. У неке од нових просторија су већ убачене и монтиране машине за рад као и пратећа опрема и намештај па су ти радионички простори већ спремни за стављање у функцију.

Владика је изразио своје задовољство виђеним стањем, указао на неке могућности побољшања рада и подржао монашко сестринство да наставе у добром правцу којим су и до сада ишле.