Епископ Атанасије разговарао са извођачем радова на милешевској радионици

На Велики Уторак, 27. априла 2021. године у Епархијском двору у Пријепољу Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије одржао је радни састанак са извођачем радова на милешевској манастирској радионици, г. Драганом Јасиком.

Господин Јасика је известио Преосвећеног Епископа Атанасија о тренутној ситуацији на градилишту. Све тече планираним током без неких већих проблема и послови се полако приводе крају. Радови ће, ако све буде ишло досадашњом динамиком, бити завршени у договореном року.

Преосвећени се захвалио господину Јасики на посвећености раду и квалитету обављеног посла. Обострани је закључак да ће послови бити завршени на најбољи начин на опште задовољство и радионице ће моћи да служе планираној сврси. Како се досадашња сарадња показала изузетно успешном и плодоносном договорено је да се настави и у будуће када за то буде потребе.