Епископ пакрачко-славонски Јован посетио Епископа Атанасија

У четвртак 28. јула 2022. године Његово Преосвештенство Епископ пакрачко-славонски г. Јован боравио је у посети Епархији милешевској.

Његово Преосвештенство Епископ милешевски г. Атанасије угостио је драгог госта у Епархијском двору у Пријепољу, где су у дужем братском разговору разменили искуства по питањима важним за живот и рад у двема епархијама.

Захваливши се цењеном брату и пријатељу на посети, првопастир Епархије милешевске је Епископу Јовану у знак сећања на посету у нашој епархији уручио копију познате и јединствене милешевске фреске, Пресвете Богородице са преслицом и вретеном у руци.

Владика Јован је, видно одушевљен даром, заблагодарио драгом домаћину, уз обостране жеље да оваквих и сличних сусрета и у будућности буде што више, у славу Божију, и на радост и духовни напредак свему верном народу Божијем Пакрачко-славонске и Милешевске епархије.