Епископу Атанасију уручена Захвалница Савеза за школски спорт општине Пријепоље

У среду 10. новембра 2021. године у Епархијском двору у Пријепољу Његовом Преосвештенству Епископу милешевском г. Атанасију уручена је Захвалница Савеза за школски спорт општине Пријепоље за допринос у организовању манифестације Школски спортски дан, одржане 24. септембра текуће године у оквиру Европске недеље спорта у манастиру Милешеви.

Епископ је захвалницу примио из руку координатора Савеза за школски спорт општине Пријепоље г.Бранислава Дивца.

У току разговора о протеклим и будућим активностима, везано за спорт у нашем крају, Епископ Атанасије се захвалио Савезу за школски спорт на признању које му је додељено и рекао да ће Епархија милешевска и у будуће увек подржавати и помоћи сваку добру акцију и добру намеру. Спорт је значајан сегмент друштвеног живота, поготово ако се ради о младима, у овом случају о ученицима пријепољског краја и Србије уопште. Свакако се требамо потрудити да школарцима омогућимо несметан развој како би све што потиче са наших крајева било што боље или најбоље.